Přehled karnevalových kostýmů - Půjčovna RELAX Zábřeh

Přejít na obsah

Přehled karnevalových kostýmů

Naše nabídka karnevalových kostýmů je v sekcích: pánské kostýmy, dámské kostýmy, dětské kostýmy, masky a doplňky. Naše nabídka se bude časem rozšiřovat v závislosti na poptávce. Pokud vás neoslovilo nic z naší nabídky, tak se nás nebojte kontaktovat a my se vám pokusíme co nejlépe vyhovět.

Dámské karnevalové kostýmy

Pánské karnevalové kostýmy

Dětské kostýmy 4 až 6 let

Dětské kostýmy 6 až 8 let

Dětské kostýmy pro nejmenší

Dětské kostýmy 8 až 10 let

Půjčovna karnevalových kostýmů Zábřeh

Půjčovna karnevalových kostýmů

Půjčujeme karnevalové kostýmy pro malé děti i dospělé. Velká nabídka dětských kostýmu pro region Zábřeh, Šumperk, Mohelnice, Štíty a Hanušovice. V naší půjčovně v Zábřehu máte možnost půjčit si kostým na různorodé akce, párty, oslavy a různá překvapení pro své blízké. Můžete si vybírat ze 140 kvalitních karnevalových kostýmů

Výběr a rezervace kostýmu

Vybraný kostým si můžete přijít vyzkoušet do naší půjčovny nebo si ho rezervovat na internetových stránkách nebo telefonicky. Ceny kostýmů se pohybují od 80kč a výše podle kvality daného kostýmu.

Jestli se Vám zdá, že vaše oslavy a večírky nabírají na stereotypu, tak jim dejte nádech karnevalové tématiky. Taková pirátská, havajská nebo halloweenská párty může být dlouhodobou vzpomínkou doloženou spoustou originálních fotografií. Vašim ratolestem zase udělá největší radost, že se může vypadat jako jeho oblíbený filmový hrdina.

Pokud by jste nenašli v naší nabídce kostým, který by splňoval vaše představy, tak se pokusíme vaším požadavkům vyhovět.
Návrat na obsah